Kotimaan myynti

  • MYYNTIJOHTAJA

    Jarkko Kaartinen

    +358 40 6609 034
    jarkko.kaartinen@pisla.fi

  • AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ

    Marko Paananen

    +358 400 462164
    marko.paananen@pisla.fi

  • MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, ETELÄ-SUOMI

    Jukka Holopainen

    +358 207 229863
    jukka.holopainen@opamuurikka.fi

  • MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, KAAKKOIS-SUOMI

    Petri Heiskanen

    +358 207 229875
    petri.heiskanen@opamuurikka.fi

  • MYYNTIEDUSTAJA, LOUNAIS-SUOMI

    Matti Sirén

    +358 40 7075509
    matti.siren@pisla.fi

  • MYYNTIEDUSTAJA, POHJOIS-SUOMI

    Anssi Kokko

    +358 40 5807821
    anssi.kokko@pisla.fi

  • MYYNTIEDUSTAJA, LÄNSI- JA KESKI-SUOMI

    Risto Venäläinen

    +358 400 244353
    risto.venalainen@pisla.fi

  • MYYNTIEDUSTAJA, ITÄ-SUOMI

    Jarno Korolainen

    +358 400 719140
    jarno.korolainen@pisla.fi

  • MYYNTIEDUSTAJA AHVENANMAA

    Styrbjörn Oskarsson

    +358 457 3666666
    oskars@aland.net

Asiakaspalvelu

  • OHJAUTUU ENSIMMÄISELLE VAPAALLE ASIAKASPALVELIJALLE

    Asiakaspalvelu yleisnumero

    +358 207 229 850
    opamuurikka@opamuurikka.fi

  • KULUTTAJA-ASIAKASPALVELU

    Kati Vornanen

    +358 207 229 870
    kati.vornanen@opamuurikka.fi

  • YRITYSASIAKASPALVELU, MYYNTIASSISTENTTI

    Minna Puhakka

    +358 207 229 864
    minna.puhakka@opamuurikka.fi

Markkinointi

  • MARKKINOINTI

    Sara Nordlund

    +358 207 229 878
    sara.nordlund@opamuurikka.fi

Vienti

  • VIENTIJOHTAJA

    Piia Heikkinen

    +358 400 930 004
    piia.heikkinen@pisla.fi

  • VIENTI, EESTI

    Heiki Reinvee

    +372 56465450
    heiki.reinvee@pisla.ee

  • VIENTI, VENÄJÄ, PISLA OOO

    Наталья Гайдаш (Васильева)

    +7 925 0823348
    natalya@pisla.ru

Logistiikka ja varasto

  • LOGISTIIKKAPÄÄLLIKKÖ

    Arto Manner

    +358 207 229 854
    arto.manner@opamuurikka.fi

  • ESIMIES (TUOTANTO, VARASTO, LÄHETTÄMÖ)

    Antti Saarinen

    +358 207 229 873
    antti.saarinen@opamuurikka.fi

Tuotehallinta

  • TUOTEPÄÄLLIKKÖ

    Riikka Hyvönen

    +358 207 229 858
    riikka.hyvonen@opamuurikka.fi

  • TUOTEKEHITYS (äitiyslomalla)

    Hanna Pekonen

    +358 207 229 869
    hanna.pekonen@opamuurikka.fi

Myymälät

  • KETJUPÄÄLLIKKÖ

    Riina Qvist

    +358 207 229 868
    riina.qvist@opamuurikka.fi

  • VANTAA

    OPA&MUURIKKA Jumbo

    +358 207 229 859
    jumbo@opamuurikka.fi

  • HELSINKI

    OPA&MUURIKKA Kaari

    +358 207 229 871
    kaari@opamuurikka.fi

  • MIKKELI

    OPA&MUURIKKA Mikkeli Tehtaanmyymälä

    +358 207 229 860
    mikkeli@opamuurikka.fi

  • HEINOLA

    OPA&MUURIKKA Heinola

    +358 207 229 857
    heinola@opamuurikka.fi

Talous- ja hallinto

  • TOIMITUSJOHTAJA

    Pekka Kuivalainen

    +358 108 432 129
    pekka.kuivalainen@opamuurikka.fi

  • VARATOIMITUSJOHTAJA

    Ilkka Keskinen

    +358 50 3449216
    ilkka.keskinen@pisla.fi

  • Liiketoimintapäällikkö

    Jyrki Sihvonen

    +358 207 229 890
    jyrki.sihvonen@opamuurikka.fi

  • BUSINESS CONTROLLER

    Jaana Kaskilahti

    +358 40 8493 978
    jaana.kaskilahti@pisla.fi

  • OSTO- JA MYYNTIRESKONTRA

    Tarja Hintikka

    +358 50 3175614
    tarja.hintikka@pisla.fi