Vienti

Vien­tijoh­ta­ja

Piia Heikkinen, Mikkeli
p. 0207 229 855
piia.heikkinen(at)pisla.fi

Asia­kas­pal­ve­lu/vien­ti

puh. 020 7229 850 (vaihde)
export(at)pisla.fi
Palvelemme: ma–pe klo 8-16

Nyt Muurikkaa on saatavilla Amazon.de – kaupan kautta, toimitukset kaikkiin EU-maihin! Prime-tuotteina tarjolla mm. Muurikka PRO+Meater Set, Muurikka Nokkela 900W ja 1200W sähkösavustin/sähkögrilli sekä Muurikka Loimulaudat. Löydät Amazon.de – kaupasta yli 60 Muurikka-tuotetta, joita toimitamme EU-maihin, n. 10-15 päivän toimitusajalla. Tilaa myös Amazon.de – kaupan kautta tyylikkäät OPA Lumo saunakiulu-setit, vaikka lahjaksi.

Puo­la, Tse­kin­maa, Slo­va­kia

Wi­told Mas­low­ski, Ost­ra­va, Tse­kin­maa, p. +420 777 262 249, w.maslowski(at)vertexcz.cz

Viro

Hei­ki Rein­vee, Tal­lin­na, p. +372 5646 5450, heiki.reinvee(at)pisla.ee

Venäjä

Na­ta­lya Gai­dash, Mos­ko­va, p. +7 925 08 233 48, natalya(at)pisla.ru

Alankomaat

QVIST Outdoor Cooking
Peter Quist
info@qvist.nl
www.qvist.nl

Islanti

Thorsteinn Thrainsson
Thorsteinn Thrainsson
steini@muurikka.is
www.muurikka.is

Japani

Get-It Co., Ltd.
Tomoko Taguchi
kitchen@kitchen.get-it.ne.jp
kitchen.get-it.ne.jp

Kanada

Lee Valley Tools Ltd.
Ola Moszczynski
omoszczynski@leevalley.com
www.leevalley.com

Norja

Tentipi Norge AS
Jonny Bakaas
jonny.bakaas@tentipi.com
www.tentipi.no

Ruotsi

Hörnells AB
Peter Hörnell
peter@hornells.com
www.hornells.com

Saksa

Grube KG
Jasmina Masuhr
import@grube.de
www.grube.de

Agentur Jörg Schmieder
Jörg Schmieder
info@schwedenservice24.de
www.skandinavia-online.de

Saksa

Finnwerk Gmbh
Patrik Powalowski
info@finnwerk.de
www.finnwerk.de

derofenfuchs OHG
Rita Schulz
info@derofenfuchs.de
www.derofenfuchs.de

Absolut Canoe
Albert Dörp
info@absolut-canoe.de
www.absolut-canoe.de

Sveitsi

Scandinavian Outdoor Shop GmbH
Max Mühlebach
max@outdoorfeeling.com
www.outdoorfeeling.com

USA

Healthnut Alternatives
Matt Serfass
sales@1stjuicers.com
www.healthnutalternatives.com

Venäjä

Pisla OOO
Natalya Gaidash
natalya@pisla.ru
www.pisla.ru

Latvia

SIA Jordi
Jānis Indans
muurikkalatvia@gmail.com
www.muurikka.lv

Tanska

STM Sport A/S
Johnny Rasmussen
johnny@stm-sport.dk
www.stm-sport.dk

Liettua

Grillman UAB ”MANFIRA”
Mantas Radevicius
info@grillman.lt
www.grillman.lt