Försäljning i Finland

  • DISTRIKTSFÖRSÄLJNINGSCHEF, NORRA FINLAND

    Anssi Kokko

    +358 40 5807821
    anssi.kokko@pisla.fi

  • DISTRIKTSFÖRSÄLJNINGSCHEF, SÖDRA FINLAND

    Jukka Holopainen

    +358 207 229863
    jukka.holopainen@opamuurikka.fi

  • DISTRIKTFÖRSÄLJNINGSCHEF, SYDÖSTRA FINLAND

    Petri Heiskanen

    +358 207 229875
    petri.heiskanen@opamuurikka.fi

  • DISTRIKTFÖRSÄLJNINGSCHEF, VÄSTRA OCH MELLERSTA FINLAND

    Risto Venäläinen

    +358 400 244353
    risto.venalainen@pisla.fi

  • FÖRSÄLJNINGSCHEF

    Jarkko Kaartinen

    +358 40 6609 034
    jarkko.kaartinen@pisla.fi

  • DISTRIKTSFÖRSÄLJNINGSCHEF, ÖSTRA FINLAND

    Jarno Korolainen

    +358 400 719140
    jarno.korolainen@pisla.fi

  • ÅTERFÖRSÄLJARE ÅLAND

    Styrbjörn Oskarsson

    +358 457 3666666
    oskars@aland.net

  • DISTRIKTFÖRSÄLJNINGSCHEF, SYDVÄSTRA FINLAND

    Matti Sirén

    +358 40 7075509
    matti.siren@pisla.fi

  • NYCKELKUNDSCHEF

    Henri Saarinen

    +358 50 591 5848
    henri.saarinen@pisla.fi

Kundtjänst

  • EXPORTKOORDINATOR

    Kati Vornanen

    +358207229885
    kati.vornanen@opamuurikka.fi

  • SYSTEMEXPERT

    Minna Puhakka

    +358 207 229 864
    opamuurikka@opamuurikka.fi

  • HÄNVISAS TILL DEN FÖRSTA TILLGÄNGLIGA KUNDTJÄNSTMEDARBETAREN

    Kundtjänst allmänt nummer

    +358 207 229 850
    opamuurikka@opamuurikka.fi

  • Asiakaspalvelu

    Jenni Kuitunen

    +358 207 229 870
    opamuurikka@opamuurikka.fi

  • Asiakaspalvelu

    Kirsi Koivisto

    +358 50 3175606
    opamuurikka@opamuurikka.fi

  • Asiakaspalvelu

    Sinikka Lindlöf

    +358 50 3175601
    opamuurikka@opamuurikka.fi

Marknadsföring

  • MARKNADSFÖRING

    Sara Nordlund

    +358 207 229 878
    sara.nordlund@opamuurikka.fi

Export

  • EXPORT, ESTLAND

    Heiki Reinvee

    +372 56465450
    heiki.reinvee@pisla.ee

  • EXPORT, RYSSLAND, PISLA OOO

    Наталья Гайдаш (Васильева)

    +7 925 0823348
    natalya@pisla.ru

  • EXPORTKOORDINATOR

    Kati Vornanen

    +358207229885
    kati.vornanen@opamuurikka.fi

Logistik och lager

  • CHEF (PRODUKTION, LAGER, LEVERANS)

    Antti Saarinen

    +358 207 229 873
    antti.saarinen@opamuurikka.fi

Produkthantering

  • PRODUKTDESIGNER

    Hanna Pekonen

    +358 207 229 869
    hanna.pekonen@opamuurikka.fi

  • PRODUKTCHEF

    Riina Qvist

    +358 207 229 868
    riina.qvist@opamuurikka.fi

  • PRODUKTCHEF

    Riikka Hyvönen

    +358 207 229 858
    riikka.hyvonen@opamuurikka.fi

Butiker

  • HELSINGFORS

    OPA & MUURIKKA Kaari

    +358 207 229 871
    kaari@opamuurikka.fi

  • S:T MICHEL

    OPA & MUURIKKA S:t Michel Fabriksbutik

    +358 207 229 860
    mikkeli@opamuurikka.fi

  • HEINOLA

    OPA & MUURIKKA Heinola

    +358 207 229 857
    heinola@opamuurikka.fi

  • OPA&MUURIKKA Jyväskylä

    +358 207 229 859
    jyvaskyla@opamuurikka.fi

Ekonomi och förvaltning

  • Affärsverksamhetschef

    Jyrki Sihvonen

    +358 207 229 890
    jyrki.sihvonen@opamuurikka.fi

  • VICE VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR

    Ilkka Keskinen

    +358 50 3449216
    ilkka.keskinen@pisla.fi

  • VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR

    Saku Kulmala

    +358 40 064 7829
    saku.kulmala@pisla.fi

  • BUSINESS CONTROLLER

    Jaana Kaskilahti

    +358 40 8493 978
    jaana.kaskilahti@pisla.fi

  • INKÖPS- OCH FÖRSÄLJNINGSRESKONTRA

    Tarja Hintikka

    +358 50 3175614
    tarja.hintikka@pisla.fi

0
    0
    Varukorg
    Varukorgen är tom.