Muurikka Sähkösavustimen 1200 W vastus.
Toimitettavissa
Toimitusaika 2-5 arkipäivää.
Muurikka Sähkösavustimen 1200 W (TO6845 / TO6845/LM / 54410040) vastus. Sopii Muurikka sähkösavustimeen, jossa on kaksi savustustasoa (ritilää) päällekkäin. HUOM! Muurikka Sähkösavustimen vastukset sekä muut osat on testattu ja hyväksytty käytettäväksi vain Muurikka Sähkösavustimessa. Emme vastaa virheellisestä käytöstä tai yhdistämisestä muihin tuotteisiin. Takuuaika 2 vuotta.
Huomioithan, että vastuksen säännöllinen puhdistaminen pidentää vastuksen käyttöikää huomattavasti. Vastus kannattaa irrottaa ja pyyhkiä kostealla liinalla, jotta vastuksen pintaan mahdollisesti jäänyt suola ja muu lika ei kuluta vastusputken materiaalia. Etenkin suola voi altistaa vastusputken pistesyöpymälle, joka edetessään aiheuttaa vastuksen vioittumisen. Irrotamisen jälkeen vastus on kiinnitettävä huolellisesti takaisin paikoilleen ja kiinnitys varmistettava M4 lukkomutterilla.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Sähköteho: 1200 W
Sähköliitäntä: maadoitettu pistoke 230 V 50 Hz
Liitosjohto: 2 m
Rahtipaino: 0.584 kg
Myymäläsaatavuus on suuntaa antava, kannattaa tarkistaa saldo ko. myymälästä.
Myymälä | Saatavuus |
---|---|
Helsinki KAARI | 7 kpl |
Vantaa Jumbo | 6 kpl |
Heinola | 5 kpl |
Mikkeli | 7 kpl |
Tapio Teppo (varmistettu kirjoittaja) –
Ostetussa savustimessa ollut vastus kesti reilut neljä vuotta ja arviolta sata käyttökertaa.
janilindholm81 –
Takuuna tuli vastus ja sillä alle 10 kertaa savustettu ja rikki. Kiinalaista kuraa taitaa nämäkin olla.
Sara / Opa Muurikka –
Hei Jani! Pahoittelemme, joskus näitä maanantaikappaleita sattuu joukkoon. Vastuksella on kahden vuoden takuu. Asiakaspalvelusta ollaan sinuun yhteydessä. Mukavaa uutta vuotta!